Бібліотека Чернівецької області

Головна » Чернівецька область » Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка

zagadki.org.ua
Page Divider
Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка

Адреса: 58000, Україна, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47
Телефон: (0372) 52-27-33
Факс: -
URL: http://hosted.sacura.net/library/ (Під час перевірки сайт не працював)
E-mail: library [@] sacura.net
Про бібліотеку:
     Чернівецька обласна універсальна наукова біблотека була створена в 1940 році. На той час було виділено приміщення з 5 кімнат та великого залу по вул. Панській (нині Кобилянська), 19. Фонд бібліотеки нараховував 30 тис. примірників друку, якими користувались 4 тис. читачів. Розпочали роботу три відділи: абонемент, читальня, комплектування і обробки.
     Нині ЧОНБ, як соціальний інститут, виступає центральним обласним книгосховищем вітчизняних творів друку, цінних і рідкісних книг, дарчих зібрань та колекцій з приватних бібліотек, депозитарієм краєзнавчої літератури і бібліографії, осередком духовного відродження краю. В її арсеналі - понад 35 тис. користувачів; щорічна книговидача - 700 тис. примірників, книжковий фонд нараховує 600,5 тис. друкованих одиниць.
     Разом з тим, подальше вдосконалення діяльності бібліотеки в значній мірі стримують об'єктивні чинники. На сьогодні вона чи не єдина з-поміж інших обласних книгозбірень, яка не має відповідного приміщення, і десятки років тулиться в пристосованих кімнатах.
     Пристосованість виробничих площ не дає змоги розгорнути спеціалізовані читальні зали із сучасним бібліотечним обладнанням. Особливу турботу викликають умови зберігання фондів відділу основного книгосховища. Важливим напрямком діяльності залишається удосконалення бібліотечної технології та введення комп'ютерних систем в практику бібліотеки.
     Не зважаючи на складність нашого буття, колектив обласної наукової бібліотеки живе і працює, з року в рік несе читачеві шану і любов до книги, до друкованого слова.
Час роботи:
-
Замітки:
-