Бібліотека Автономної республіки Крим

Головна » Автономна республіка Крим » Центральна бібліотечна система для дітей м. Севастополя

zagadki.org.ua
Page Divider
Центральна бібліотечна система для дітей м. Севастополя

Центральна бібліотечна система для дітей м. Севастополя

Адреса: 99011, Україна, м. Севастополь, вул. Леніна, 76
Телефон: (0692) 54-31-86
Факс: (0692) 54-31-86
URL: http://www.childlib.iuf.net/
E-mail: svk_boss [@] mail.ru
Про бібліотеку:
     Перша дитяча бібліотека в Севастополі була відкрита в січні 1921 року. До початку Великої вітчизняної війни бібліотека була центром спілкування дітей, проводила масову роботу по пропаганді книги. У фонді бібліотеки було зібрано близько 5 тисяч книг.
     Бібліотека співпрацює з міжнародними організаціями: Посольством США і Швеції в Україні, Фондом «Відродження», Гете – інститутом.
     Бібліотека - член секції Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), член Всеукраїнської бібліотечної Асоціації (УБА), член Севастопольського земляцтва в Москві, постійний учасник Міжнародної Кримської конференції (Судак) «Бібліотеки і асоціації на змінному світі: нові технології і нові форми співпраці», Міжнародної наукової конференції «Бібліотека в контексті історії» (Москва).
     Сьогодні ЦДБ ім. А.П.Гайдаря – науково–методичний і інформаційний центр по питаннях дитинства, читання, освіти, що використовує в своїй діяльності новітні технології і інноваційні методики в обслуговуванні дітей.
Час роботи:
-
Замітки:
     Користувачами бібліотечних послуг є:
  • Дошкільнята та учні 1-9 класів;
  • Керівники дитячого читання (вчителі, вихователі дитячих садів, дитячих будинків, батьки);
  • Працівники установ і організацій, що працюють з дітьми.
     Користувачі бібліотеки мають право отримувати безкоштовною інформацію про склад бібліотечних фондів, консультації і допомогу в пошуку джерел інформації; отримувати в тимчасове користування книги, періодичні видання і інші документи, брати участь в масових заходах, що проводяться бібліотекою, входити до складу читацьких об'єднань і рад.
     Користувачі мають право отримати додому не більше 5 документів строком на 15 днів. Кількість бібліотечних документів, виданих для роботи в читальному залі, не обмежується. Кожна бібліотека самостійно визначає типи і види документів, що видаються лише в читальному залі.
     Користувачі мають право виносити за межі бібліотеки документи, якщо вони записані в читацькому формулярі.
     Термін користування документами на прохання користувача може бути продовжений не більш 2-х разів, якщо на них немає попиту інших користувачів.
 
zagadki.org.ua