Бібліотека Дніпропетровської області

Головна » Дніпропетровська область » Дніпропетровська центральна міська бібліотека

zagadki.org.ua
Page Divider
Дніпропетровська центральна міська бібліотека

Дніпропетровська центральна міська бібліотека

Адреса: Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 23
Телефон: (0562) 45-05-57, 740-37-15, 744-77-88
Факс: -
URL: http://www.library.dp.ua/
E-mail: library@dp.ukrtel.net
Про бібліотеку:
     Дніпропетровська Центральна міська бібліотека одна з найбільших бібліотек України, головна бібліотека міста. Це діловий, інформаційний та культурний центр.
     Більш, як півстоліття бібліотека зустрічає своїх читачів, допомагає їм опанувати знання, розвиває, поширює просвітницькі та соціокультурні функції.
     Упродовж 25 років Центральна бібліотека – це головна установа Централізованої системи бібліотек для дорослих, що об’єднує 32 бібліотеки, і вони вирішують проблему бібліотечного обслуговування майже на всіх житлових масивах міста. Вона забезпечує своєчасне комплектування, оперативність надходження інформації та якісно новий рівень бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів на основі автоматизації технологічних процесів.
     Бібліотеки безкоштовно надають користувачам основні види бібліотечних послуг:
- оформлення читацьких формулярів;
- повну інформацію про склад бібліотечних фондів шляхом організації вільного доступу до довідково-пошукового апарату бібліотеки (крім комерційних баз даних);
- консультаційну бібліотечно-бібліографічну допомогу у пошуку та виборі;
- видачу читачам у тимчасове користування друкованих та інших видань з бібліотечного фонду (крім документів, придбаних за кошти від господарської діяльності бібліотеки).
Час роботи:
Дивись на сайті.
Замітки:
     Для запису в бібліотеку користувачам необхідно подати бібліотекарю паспорт (або документ, що його замінює), фотокартку (в разі оформлення читацького квитка), дати всі відомості для заповнення читацького формуляру та квитка, ознайомитись з правилами користування бібліотекою, підписати зобов’язання про їх виконання.
     У разі втрати читацького квитка користувач повинен заявити про це в бібліотеку, та отримати дублікат квитка, попередньо відшкодувавши його вартість.
     Перереєстрація користувачів бібліотеки проводиться щороку з 1 січня.
     Користувачі віком до 16 років записуються в бібліотеку на підставі паспорта або документа, що його замінює, пред’явленого батьками чи особами, під наглядом яких вони знаходяться. Якщо неповнолітній перебуває під наглядом навчального закладу, то його записують у бібліотеку за клопотанням цього закладу.
 
zagadki.org.ua