Бібліотека Дніпропетровської області

Головна » Дніпропетровська область » Система бібліотек для дітей м. Дніпропетровська

zagadki.org.ua
Page Divider
Система бібліотек для дітей м. Дніпропетровська

Система бібліотек для дітей м. Дніпропетровська

Адреса: Україна, м. Дніпропетровськ, пр. Воронцова, 3
Телефон: (056) 23-70-72
Факс: (056) 23-70-72
URL: http://www.childlib.dp.ua/
E-mail: childlib [@] dp.farlep.net
Про бібліотеку:
     Дитячі бібліотеки на території Катеринослава (назва Дніпропетровська до 1926 р.) почали організовуватися на початку ХХ століття. Вони функціонували як самостійні установи, або як відділи бібліотек для дорослих читачів.
     У 50-х роках самостійні дитячі бібліотеки були вже у всіх районах міста. У грудні 1977 року тридцять дві державні масові бібліотеки для дітей Дніпропетровська були об'єднані в міську централізовану систему - Центральну Бібліотечну Систему (ЦБС).
     Щорічно ЦБС обслуговує більш 70 тис. юних дніпропетрівців, їхніх батьків, педагогів. Єдиний фонд системи нараховує майже 998 одиниць збереження (книги, брошури, періодика, компакт-диски, діафільми, аудіокасети, та ін.). Стабільне функціонування дитячих бібліотек мільйонного Дніпропетровська забезпечують 106 бібліотечних працівників (78% з них з вищою освітою).
Час роботи:
-
Замітки:
Відповідно до Правил користувачі дитячих бібліотек м. Дніпропетровська мають право:
  • Одержувати додому не більше 5 документів (книг, журналів та ін.) на термін до 30 днів. Видання підвищеного попиту видаються з бібліотеки тільки під грошову заставу. Якщо видання не повертаються (загублені), то бібліотека використовує заставу на придбання потрібних документів;
  • Одержувати консультаційну допомогу в пошуку джерел інформації;
  • Брати участь у різних заходах бібліотеки, входити до складу Ради друзів бібліотеки.
 
zagadki.org.ua