Бібліотека Івано-Франківської області

Головна » Івано-Франківська область » Iвано-Франкiвська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. Iвана Франка

zagadki.org.ua
Page Divider
Iвано-Франкiвська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. Iвана Франка

Iвано-Франкiвська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. I.Франка

Адреса: 76018, Україна, м. Iвано-Франкiвськ, вул. Чорновола, 22
Телефон: (0342) 75-01-32
Факс: -
URL: http://www.lib.if.ua/
E-mail: libifua [@] gmail.com
Про бібліотеку:
     Перша публічна бібліотека у Станіславові була відкрита в 1873 році. Заснував її польський повстанець проти російського царату, політичний емігрант Віцентій Смагловський. Він подарував місту збірку з 3 500 книг і став першим бібліотекарем. Розташувалась бібліотека у приміщенні реальної школи (тепер вул. Незалежності, 17).
     Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка - одна з провідних інформаційних і культурно-просвітницьких установ Прикарпаття, депозитарій краєзнавчих видань, науково-методичний та координаційний центр для бібліотек області. Бібліотека співпрацює з владними та комерційними структурами, обласними організаціями Національної Спілки художників України, Спілкою письменників України, музеями, театрами, вищими навчальними закладами, громадськими організаціями міста. Вона є постійним учасником науково - практичних конференцій, міжнародних конгресів та фестивалів, що проходять в регіоні.
     Головну місію бібліотеки вбачаємо в найбільш повному забезпеченню необхідною інформацією краян, розширюючи доступ до знань за рахунок не тільки документальних, а й електронних ресурсів. За сприяння Посольства США в Україні в бібліотеці функціонує Інтернет-центр.
     Різноманітними формами і методами здійснюється популяризація української книги, кращих зразків світових духовних надбань. Бібліотека стала центром спілкування краян, наукової та творчої еліти регіону. В бібліотеці діє Інтелектуальний клуб творчих особистостей, клуб цікавих зустрічей. Відбуваються наукові читання "Україна ХХІ вік", за участю відомих вчених Івано-Франківщини, презентації нових друкованих видань, зустрічі з відомими людьми краю та гостями міста, та інше.
     Бібліотека співпрацює з владними структурами, надаючи їм оперативну інформацію та забезпечуючи "прозорість" їх діяльності.
     Діяльність бібліотеки націлена на розширення сервісу для користувачів, створення комфортних умов для роботи з книгою, одержання необхідної інформації.
Час роботи:
Щоденно: з 10.00 до 19.00 години
В неділю: з 10 до 18.00 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.
Замітки:
До послуг читачів - майже півмільйонний книжковий фонд, фонд періодичних видань, який включає понад 900 назв, повнотекстові бази даних EBSCO, Омега, фонд електронних видань.
Вам пропонуємо (безкоштовно):
  • повну інформацію про документально-інформаційний ресурс бібліотеки;
  • консультаційну допомогу у пошуку та виборі джерел інформації;
  • надання у користування книг, періодичних та електронних видань, доступ до повнотекстових баз даних в читальні зали та для опрацювання їх додому;
  • замовлення необхідних документів, відсутніх у фонді бібліотеки, через міжбібліотечний абонемент;
  • пошук необхідних видань в електронній системі IRBIS.
 

Місце для Вашої реклами