Бібліотека Харківської області

Головна » Харківська область » Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка

zagadki.org.ua
Page Divider
Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка

Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка

Адреса: 61003, Україна, м. Харків, пров. Короленка, 18
Телефон: (057) 731-11-01
Факс: -
URL: http://korolenko.kharkov.com/
E-mail: info [@] korolenko.kharkov.com
Про бібліотеку:
     Щорічно ХДНБ обслуговує майже 55 тисяч користувачів, яким видається понад 3 млн. примірників документів. До послуг читачів 12 читальних залів на 524 місця.
     ХДНБ володіє потужним зібранням вітчизняних і зарубіжних документів. Універсальний за змістом, фонд Бібліотеки налічує 7 млн. прим., є національним надбанням і дозволяє задовольняти найрізноманітніші наукові, освітні, інформаційні та інші потреби користувачів, включаючи відпочинок та дозвілля. За обсягом фонду Бібліотека посідає 2-ге місце в країні (після НБУ ім. В.Г.Вернадського) і перше – серед бібліотек системи Міністерства культури і мистецтв України.
     Бібліотека має широкі міжнародні зв'язки. Серед партнерів ХДНБ - бібліотека Конгресу США, національні бібліотеки Болгарії, Польщі, Угорщини, Португалії, Турції, Куби, бібліотеки університетів Саппоро (Японія), Софії (Болгарія), Любліна та Познані (Польща), Австрійського інституту південних та південно-східних слов'ян (Відень), Гете - інституту (Мюнхен, Німеччина), Інституту інженерів електриків та електронників (США), Американсько-Українського фонду "Сейбр-Світло", Міжнародного фонду "Відродження", Товариства друзів України (Канада) тощо.
     При відділі літератури іноземних мов відкрито Австрійську бібліотеку, Німецький читальний зал та Бібліотеку Ради Європи з прав людини, при відділі україніки - Українсько-Канадську бібліотеку, при науково-методичному відділі - кабінет бібліотекознавства.
Час роботи:
Понеділок - середа з 11-00 до 19-00
Середа - субота з 9-00 до 17-00
У неділю вихідний
Один день наприкінці кожного місяця є санітарним. Користувачі у цей день не обслуговуються.
Замітки:
     ХДНБ забезпечує надання основних бібліотечних послуг безкоштовно.
     Платні послуги надаються згідно з «Переліком платних послуг ХДНБ», що розроблений відповідно до «Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 534 від 05.06.97 р. та згідно з наказом Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 21 грудня 1999 р. № 732/308/152 «Про затвердження порядку надання платних послуг закладами культури і мистецтв», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 грудня 1999 р. за № 923/4216.
 

Місце для Вашої реклами