Бібліотека Харківської області

Головна » Харківська область » Наукова бібліотека Фізико-технічного інституту низьких температур НАН України

zagadki.org.ua
Page Divider
Наукова бібліотека Фізико-технічного інституту низьких температур НАН України

Наукова бібліотека Фізико-технічного інституту низьких температур НАН України

Адреса: 61103, Україна, м. Харків, проспект Леніна, 47
Телефон: (057) 340-20-73
Факс: -
URL: http://www.ilt.kharkov.ua/bvi/structure/library_r/libr.html
E-mail: zimenko [@] ilt.kharkov.ua
Про бібліотеку:
     Бібліотека організована у 1960 році, одночасно з відкриттям інституту. У основу фонду була покладена література з обмінних фондів крупних бібліотек Москви, Санкт-Петербургу, Харкова, що зіграло вирішальну роль у забезпеченні його необхідною літературою, що відповідає напрямкам наукових досліджень учених інституту.
     У фонді зібрана література з усіх галузей знань, але основними розділами є – математика, фізика, техніка. Найширше для роботи читачів представлена періодична література, а це більше ніж 500 назв (як на паперових носіях, так і у вигляді мікрофільмів і мікрофіш) журналів нашої країни, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Довідково-бібліографічний фонд включає видання по фізиці, математиці, а також суміжним дисциплінам. Енциклопедії, довідники як на українському, російському, так і на іноземних мовах, реферативні видання, а також велика кількість мовних і термінологічних словників. Станом на 1 січня 2009 року фонд бібліотеки налічує 209 751 екземплярів наукових видань, більше третини яких - іноземні (80 457 екземплярів).
     До послуг читачів читальний зал на 50 місць площею 230 м2, журнальний і книжковий зали, а також обслуговування по МБА.
     У читальному залі функціонують виставки «Нові вступи» книг і журналів, у вільному доступі представлена періодична література. Міжбібліотечний абонемент обслуговує читачів бібліотеки, і має тісний зв'язок зі всіма бібліотеками академічних інститутів Харкова, Києва і інших бібліотек нашої країни; багато хто з них надає можливість електронного пошуку по своїх фондах.
Час роботи:
З 9-00 до 16.30, крім суботи та неділі.
Останній день місяця - санітарний.
Замітки:
     Читач має право отримати в користування:
     Книги - на термін 45 днів.
     Журнали і видання, що продовжуються – 30 днів.
     Літературу можна отримати одночасно в наступних кількостях: академікам, діючим член-кореспондентам НАНУ, докторам наук – 25 од.; іншим співробітникам – 15 од. Нова література видається за домовленістю з бібліотекарем.
 

Місце для Вашої реклами