Бібліотека Харківської області

Головна » Харківська область » Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

zagadki.org.ua
Page Divider
Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

Адреса: 61103, Україна, м. Харків, вул. Кооперативна, 13
Телефон: (057) 731-25-16
Факс: (057) 731-31-32
URL: http://www.library.kharkov.ua/
E-mail: office [@] library.kharkov.ua
Про бібліотеку:
     4 грудня 1951 року розпочала свою діяльність Харківська Державна обласна бібліотека для дорослих з безпосередньою підпорядкованістю відділу у справах культурно-просвітницьких закладів Виконавчого комітету Харківської обласної Ради депутатів трудящих згідно рішення №1015 Виконавчого комітету Харківської обласної Ради депутатів трудящих від 25 липня 1951 року і згідно наказу №1 директора бібліотеки від 4 грудня 1951 року. На початку діяльності бібліотека знаходилась у виділеній кімнаті міської дитячої бібліотеки № 9, а з 1953 року бібліотека отримала власне приміщення у житловому будинку по вулиці Кооперативній, 13/2, де знаходиться по сьогоднішній день. Діяльність бібліотеки полягала в організації обслуговування читачів і бібліотек Харківської області безпосередньо пересилкою книг по міжбібліотечному абонементу та заочному абонементу, в організації методичного керівництва і практичної допомоги бібліотекам системи.
     Харківська обласна універсальна наукова бібліотека — це провідний просвітницький і культурний центр області, одна з найбільших публічних книгозбірень регіону, депозитарій краєзнавчих видань, науково-інформаційний та науково-методичний центр для бібліотек Харківщини. За роки своєї діяльності ХОУНБ завжди знаходиться у постійному розвитку, пошуку нових ідей і новацій.
     До послуг користувачів: 250 тисяч примірників книг універсального змісту, широка палітра періодичних видань, краєзнавчий фонд, місцеві твори друку (в т.ч. газети і журнали з 1965 року), Центр Internet. У нашій бібліотеці можна знайти у великому обсязі інформацію про рідний край, про історію і сьогодення Харківщини. Ми запрошуємо до себе всіх, хто бажає не зупинятись у своєму розвитку!
Час роботи:
Понеділок - п'ятниця з 10.00 до 18.00
Субота з 10.00 до 17.00
Неділя - вихідний день
Замітки:
     Абонемент та читальний зал: надають в користування літературу з таких галузей знань: держава і права; економіка; історія; філософія; релігія; педагогіка та психологія; культура та мистецтво; мовознавство та літературознавство; художня література та ін. До послуг користувачів 150 тисяч примірників книг, широка палітра періодичних видань (близько 400 найменувань журналів та 120 найменувань газет України та Росії).
 

Місце для Вашої реклами