Бібліотека Харківської області

Головна » Харківська область » Науково-технічна бібліотека ХНАДУ

zagadki.org.ua
Page Divider
Науково-технічна бібліотека Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Науково-технічна бібліотека ХНАДУ

Адреса: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25
Телефон: (057) 707-37-66
Факс: -
URL: http://www.khadi.kharkov.ua/library/
E-mail: dirntb [@] khadi.kharkov.ua
Про бібліотеку:
     Бібліотека ХНАДУ (Харківського національного автомобільно-дорожнього університету) заснована в 1934 році. Фонд бібліотеки налічує більше 430 тисяч екземплярів і щорічно поповнюється в середньому на 7000 екземплярів. Щорічно бібліотека виписує понад 270 найменувань періодичної літератури.
     Каталоги НТБ ХНАДУ представлені картковим генеральним алфавітним каталогом бібліотеки, який ведеться з дня її заснування, картковим систематичним каталогом, алфавітним каталогом періодичних видань, каталогом художньої літератури, систематичною картотекою статей з періодичних видань, картотекою учбової літератури та ін. Починаючи з 1995 року бібліотека веде електронний каталог по книгам і виданням, що продовжуються. З 1996 року ведеться електронний каталог періодичних видань. Починаючи з 1996 року всі видання, що надходять до бібліотеки, обробляються в автоматизованому режимі і відображаються у електронних каталогах.
     Обслуговування читачів бібліотеки ведеться на 7-ми абонементах: центральний абонемент, науковий абонемент (обслуговує викладачів, аспірантів і студентів, що займаються науково-дослідною роботою), абонементи дорожнього, автомобільного, механічного і економічного факультетів, художній абонемент, а також в 2-х читальних залах: основний читальний зал для всіх факультетів і читальний зал гуртожитків студентського містечка університету.
     Сьогодні бібліотека обслуговує більше тринадцяти тисяч читачів, реєструючи щорік понад 300 тисяч відвідин, видаючи в читальні зали і на період навчання більше шестисот тисяч бібліотечних одиниць. За всіма цими цифровими показниками знаходяться люди. Робота в архіві університету, вивчення і аналіз самих різноманітних документів: від звіту про працю бібліотеки до особистої справи співробітника, від опису штату вузу до статистичних таблиць, - все це дало свої позитивні результати і вдалося встановити, що за 70 років через бібліотеку пройшло 275 чоловік, з них 37 працюють в бібліотеці в даний час.
Час роботи:
-
Замітки:
-
 
zagadki.org.ua