Бібліотека Херсонської області

Головна » Херсонська область » Херсонська обласна наукова медична бібліотека

zagadki.org.ua
Page Divider
Херсонська обласна наукова медична бібліотека

Херсонська обласна наукова медична бібліотека

Адреса: 73000, Україна, м. Херсон, вул. Суворова, 27
Телефон: (0552) 26-42-26
Факс: -
URL: http://www.library.gov.ua/khonmb/xmed-str.html
E-mail: medlib [@] public.kherson.ua
Про бібліотеку:
     Херсонська обласна наукова медична бібліотека (ХОНМБ) була заснована в червні 1945 року та є центром інформаційно-бібліографічного забезпечення фахівців в галузі медичної науки та охорони здоров’я, основним книгосховищем медичної літератури.
     Бібліотечний фонд складає понад 150 тис. примірників видань, у тому числі: книжковий фонд - 67 тис. примірників, журнальний – 63 тис. примірників, інформаційні листи, методичні рекомендації, автореферати дисертацій, бібліографічні посібники та інші види видань. Фонд налічує понад 1100 примірників іншомовних видань (англійських, німецьких) та 379 примірників періодичних видань. У складі фонду література з усіх галузей медицини, охорони здоров’я та суміжних наук. Раритетний фонд складає 164 примірників (60 назв).
     Відділ обслуговування користувачів складається з абонементу, читального залу, книгосховища. Всі відділи бібліотеки працюють у тісному зв’язку і існування відділу обслуговування неможливе без щоденної і сумлінної праці кожного співробітника, але на “передньому краї” завжди знаходяться бібліографи та бібліотекарі відділу обслуговування. До них в першу чергу звертаються користувачі, а тому особливо важливо, щоб це були люди уважні, доброзичливі та компетентні, справжні професіонали.
     Поступово ХОНМБ накопичила понад 120 000 бібліографічних записів в електронному каталозі, наповнення якого здійснюється з 1996 року по системі автоматизації бібліотек ІРБІС.
     Функціонує локальна мережа, яка об’єднує відділ обслуговування, відділ комплектування та обробки надходжень, відділ наукової медичної інформації, науково-бібліографічний відділ та адміністрацію та налічує 8 автоматизованих робочих місць.
     База даних електронного каталогу постійно трансформується на сайт НБУ ім. В.І.Вернадського і користується попитом як серед медичних фахівців України, так і наших бібліотечних колег.
Час роботи:
Щоденно з 8.00 до 18.00 години
Субота – з 9.00 до 17.00 години
Вихідний – неділя
Остання п'ятниця кожного місяця – санітарний день.
На літній період можливі зміни.
Замітки:
     Право користування читальним залом надається всім категоріям користувачів.
     Користувачі, що не є медичними працівниками мають право одержувати тільки науково-популярну літературу.
 

Місце для Вашої реклами