Бібліотека Кiровоградської області

Головна » Кіровоградська область » Кiровоградська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. Д.I.Чижевського

zagadki.org.ua
Page Divider
Кiровоградська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. Д.I.Чижевського

Кiровоградська обласна унiверсальна наукова бiблiотека iм. Д.I.Чижевського

Адреса: 25006, Україна, м. Кiровоград, пр. К.Маркса, 24
Телефон: (0522) 226579
Факс: 0522) 226579
URL: http://library.kr.ua/
E-mail: webmaster [@] library.kr.ua
Про бібліотеку:
     Бібліотека має 16 відділів та секторів. Сьогодні це одна з кращих бібліотек України за наповненістю книжкових фондів і змістом роботи.
     У фондах бібліотеки представлений різноманітний спектр наукової, художньої, методичної та бібліографічної літератури, якими користуються біля 25 тис. читачів міста і області.
     Особливо цінні видання зібрані у відділі краєзнавчої та рідкісної літератури. Це рукописи давньослов'янською мовою теологічного та світського змісту, стародруки, залишки приватних бібліотек польського копозитора К.Шимановського, генерала О.Самсонова, письменника В.Винниченка, філософа Д.Чижевського, родинний архів Флоровських, знаменита книжкова колекція О.Ільїна, видання української діаспори, книги, подаровані бібліотекою Конгресу США, міжнародним фондом "СЕЙБР - СВІТЛО", Посольством Японії в Україні, видатними письменниками та науковцями.
     Одним із найважливіших аспектів діяльності КОУНБ ім. Чижевського вважається її міжнародна діяльність, міжнародні зв'язки. Жодна бібліотека не буде в змозі організувати свій фонд, бібліотечно-бібліографічну роботу у відриві від досвіду бібліотек інших країн. Фонди бібліотеки виконуватимуть свої функції лише в тому разі, коли їх суттєвою часткою стане література, що висвітлює досягнення науки, техніки, культури країн всього світу, мовами інших народів.
Час роботи:
Понеділок - четвер з 8-ї до 19-ї години
Відділи обслуговування відкриті для читачів з 10-ї до 19-ї години (без перерви на обід)
У суботу та неділю бібліотека працює для читачів з 10-ї до 18-ї години
Вихідний день - п'ятниця
Остання середа кожного місяця - санітарний день
Замітки:
Запис та перереєстрація для пенсіонерів та інвалідів - бескоштовні.
Первинний запис - 12 гривень на 12 місяців з дня запису. Пам'ятайте, будь ласка, що при собі Вам треба мати: паспорт, студентський квиток (якщо Ви студент), пенсійне посвідчення (якщо Ви пенсіонер).
Тимчасовий запис - 3 гривнi - дає право на відвідування читальних залів на 1 день.
 
zagadki.org.ua