Бібліотека Кiровоградської області

Головна » Кіровоградська область » Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка

zagadki.org.ua
Page Divider
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка

Адреса: 25006, Україна, м. Кiровоград, вул. Декабристів 6/15
Телефон: (052) 22-77-93
Факс: (052) 22-74-45
URL: http://www.lib.kr.ua/
E-mail: bbojchenka [@] yandex.ru
Про бібліотеку:
     Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка є сучасним інформаційним, культурним, просвітницьким закладом з широким діапазоном засобів організації інтелектуальної праці та дозвілля різних прошарків молоді віком від 14 до 21 року; методико-консультативним центром для бібліотек області.
     Бібліотека – Лауреат обласної премії ім. Юрія Яновського 1986 року.
     Початок становлення бібліотеки – 1978 рік, коли формувалася мережа юнацьких бібліотек України.
     У 1982 році бібліотеці було передано приміщення, яке до цього займала Кіровоградська обласна наукова бібліотека ім. Н.К.Крупської /нині Д.І.Чижевського/ на розі вулиць Декабристів та Леніна (колишній вулиці Двірцевій).
     Правила користування Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М.Бойченка розроблено у відповідності до Типових правил користування бібліотеками в Україні із змінами і доповненнями.
Час роботи:
-
Замітки:
     Для запису до бібліотеки громадяни пред’являють паспорт, фотокартку (для читацького квитка), ознайомлюються з правилами користування бібліотекою, підписують зобов’язання їх виконувати й дають відомості для заповнення реєстраційної картки та читацького формуляра.
     У разі зміни місця проживання, зазначеного в паспорті, користувач повинен у місячний термін повідомити про це бібліотеку.
     Діти й підлітки до 16 років записуються в бібліотеку на підставі документа, який пред’являють їхні батьки, установи або особи, під наглядом яких перебувають діти.
     У разі втрати читацького квитка користувач повинен заявити про в бібліотеку, відшкодувати вартість його в розмірі, що відповідає витратам на його виготовлення.
 

Місце для Вашої реклами