Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей

zagadki.org.ua
Page Divider
Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей

Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей

Адреса: 03055, Україна, м. Київ, пр. Перемоги, 25
Телефон: (044) 236-21-19
Факс: (044) 236-21-01
URL: http://www.shevkyivlib.org.ua/
E-mail: shev [@] shevkyivlib.org.ua
Про бібліотеку:
     Центральній міській бібліотеці імені Тараса Шевченка для дітей у травні виповнилося 90 років. Сюди, на проспект Перемоги, 25, приходять не лише маленькі читачі та їхні батьки, а й керівники інших читалень і видавництв, письменники, громадські діячі.
     Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей - Головна бібліотека для дітей столиці України, статус якої науково-дослідний, інформаційний та консультативний центр з питань культурного розвитку дітей у м. Києві.
     Сьогодні бібліотека є центром збереження і розвитку, національної культури, формування та задоволення інформаційних потреб користувачів, поглиблення шкільних знань та організації змістовного дозвілля, центром задоволення потреб, пов'язаних із застосуванням та самоосвітою особистості і є гарантом права дитини на безоплатний доступ до інформації.
     До послуг читачів-дітей єдиний бібліотечний фонд, маємо у своєму фонді найавторитетнішу енциклопедію в світі «Дитячу Британіку» для дітей різного віку в 48 томах. Передплачуємо близько 300 назв періодичних видань з України і близького зарубіжжя. З 1993 року створюється електронний каталог нових надходжень на весь фонд дитячих бібліотек міста і сьогодні він налічує близько 100 000 записів. Сьогодні послугами бібліотеки користуються понад 15 тисяч дітей міста. Читачів у бібліотеці обслуговують у 4-х відділах обслуговування, зокрема: у відділі дошкільнят та учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів, відділі мистецтв, керівників дитячого читання, міжбібліотечного абонементу та нестаціонарних форм обслуговування.
     На абонементах ви зможете взяти додому книги, аудіо, відео матеріали.
     У читальних залах можна працювати з довідковою літературою, ознайомитися з цінними виданнями, газетами та журналами, виконати найскладніші завдання.
     В Інтернет-центрі Ви поринете у віртуальний світ інформації.
Час роботи:
Щодня, крім неділі з 10.00 до 18.00.
Останній день місяця - санітарний.
Замітки:
Щоб записатися у бібліотеку, при собі треба мати заяву від батьків та їх паспорт.
 

Місце для Вашої реклами