Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія»

zagadki.org.ua
Page Divider
Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія»

Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія»

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Льва Толстого, 49
Телефон: (044) 288-30-12
Факс: facks
URL: http://www.msmb.org.ua/
E-mail: lib [@] msmb.org.ua
Про бібліотеку:
     Наша бібліотека – сучасний молодіжний бібліотечно-інформаційний центр. Тут вдало поєднується традиційне бібліотечне обслуговування та сучасні інформаційні технології. Це дає можливість забезпечити наших користувачів оперативною та якісною інформацією з будь-яких питань. Вільний доступ до інформації гарантується законом України «Про бібліотеки та бібліотечну справу». Щорічно послугами бібліотеки користується близько 13 тисяч молодих киян та гостей столиці.
     Зважаючи на різноманітні інформаційні та сучасні ділові потреби молоді, бібліотека продовжує розвивати комплекс додаткових платних послуг. Вони суттєво доповнюють та розширюють бібліотечне обслуговування, допомагають користувачам економити час, вирішувати освітні, ділові та організаційні проблеми, одержати персональні консультації та допомогу в створенні електронних документів, налагодити електронне спілкування, інше.
     Додаткові послуги надаються користувачам бібліотеки за помірну плату, одержані кошти спрямовуються на розвиток бібліотеки. Довідки за тел.: (044) 288-30-12 (Довідкове бюро).
Час роботи:
І. Читальна зала, МДЦ, відділ абонементу:
Пн., Вт., Ср., Чт. – з 11-00 до 19-00
П’ятниця – вихідний день
Сб., Нд. – з 10-00 до 17-00

ІІ. Відділ мистецтв, Інтернет-центр:
Вт., Ср., Чт., Пт. – з 10-00 до 18-00
Неділя, понеділок – вихідні дні
Останній четвер місяця – санітарний день, користувачі не обслуговуються.
Замітки:
     Відповідно до "Правил користування бібліотекою", книги видаються додому за умови, що користувач тимчасово залишає в бібліотеці грошову суму, яка гарантує їх повернення. Це позитивно впливає на збереження бібліотечних книг і забезпечує їх активну циркуляцію.
 

Місце для Вашої реклами