Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Бібліотека національного університету “Києво-Могилянська академія”

zagadki.org.ua
Page Divider
Бібліотека національного університету “Києво-Могилянська академія”

Бібліотека національного університету "Києво-Могилянська академія"

Адреса: 04070, Україна, м. Київ, вул. Сковороди, 2
Телефон: (044) 425-60-55
Факс: (044) 425-60-55
URL: http://www.library.ukma.kiev.ua/
E-mail: library [@] ukma.kiev.ua
Про бібліотеку:
     Загальний бібліотечний фонд (станом на 01.01.2009) становить 597 906 примірників, 322 708 назв друкованої колекції та понад 50 000 назв електронних видань. Це серйозна колекція наукової, навчальної, довідкової літератури та періодичних видань, що забезпечують наукову та академічну місію НаУКМА. Бібліотечна колекція повністю представлена в електронному каталозі.
     З 2001 року при Науковій бібліотеці НаУКМА функціонує Науковий архів, який започатковано з метою зібрання та дослідження архівних документів науково-викладацького складу НаУКМА, політичних та громадських діячів, діячів культури, освіти, релігії, мистецтва, літератури України та діаспори, чиї документи мають науково-історичну цінність.
Час роботи:
     Дослідницька бібліотека (Старий академічний корпус)
     Дослідницька читальна зала:
Години роботи:
Пн.-Пт.: 10.00-19.00
Сб.: 10.00-18.00
Нд.: Вихідний
     Читальна зала періодики:
Години роботи:
Пн.-Пт.: 10.00-19.00
Сб., Нд.: Вихідні
Замітки:
     Право користування Бібліотекою надається спудеям НаУКМА (студентам основного складу бакалаврату та магістеріуму, слухачам НПЦ ДП денного відділення, аспірантам, докторантам), працівникам НаУКМА (професорсько-викладацькому складу та іншим працівникам НаУКМА, для яких НаУКМА є основним місцем роботи).
     Право користуватися абонементом, за яким література видається додому на тривалий термін, надається лише студентам основного складу та працівникам НаУКМА.
     Читачі, які працюють в НаУКМА тимчасово, користуються матеріалами Бібліотеки тільки в читальній залі на підставі документу, що засвідчує особу.
     Інші особи (громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства тощо, крім спудеїв та працівників НаУКМА), мають право користуватися фондом Бібліотеки на підставі гарантійного листа від установи із зазначенням наукової теми лише в читальних залах Бібліотеки на встановлених умовах.
     Всі тимчасові та сторонні читачі отримують читацький квиток з позначкою «Сторонній читач».