Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Державна Наукова Сільськогосподарська Бібліотека Української Академії Аграрних Наук

zagadki.org.ua
Page Divider
Державна Наукова Сільськогосподарська Бібліотека Української Академії Аграрних Наук

Державна Наукова Сільськогосподарська Бібліотека УААН

Адреса: 03680, Україна, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10
Телефон: (044) 527-80-75
Факс: (044) 526-05-09
URL: http://dnsgb.kiev.ua/
E-mail: dir [@] dnsgb.kiev.ua
Про бібліотеку:
     Історія бібліотеки пов’язана з розвитком організаційних засад становлення в державі аграрної науки, освіти та сільськогосподарського виробництва, а також бібліотечної справи.
     Є відомості, що вона була заснована як службова книгозбірня Наркомзему республіки із фондом 1 007 книг згідно із наказом № 288 по відомству від 31.10.1921 р.
     Як науково-інформаційний центр, Бібліотека щорічно видає по 4 випуски реферативного журналу “Агропромисловий комплекс України” та “Бюлетеня ДНСГБ УААН”. Усього за роки її існування видано понад 100 наукових видань (монографій, збірників, бібліографічних покажчиків) і близько 600 науково-методичних матеріалів, статей та інших наукових публікацій.
     Колекція ДНСГБ УААН – національне надбання українського народу. У стінах Бібліотеки знаходиться унікальна по своїй повноті й універсальна по змісту колекція вітчизняних та іноземних видань з ХІХ по ХХІ ст. на 25 мовах світу, обсяг якої сьогодні перевищує 1 млн. одиниць збереження. Серед них книги, журнали, газети, а також видання на VDV-ROM, CD-ROM, якими щорічно користується понад 20 тисяч читачів. Бібліотека постійно здійснює документообіг з багатьма зарубіжними спеціалізованими книгозбірнями та органами інформації, зокрема, з бібліотеками країн СНД, Національною аграрною бібліотекою США, бібліотекою університету штату Айова та ін. Щорічно до фонду бібліотеки надходить близько 10-13 тис. примірників нової літератури.
     ДНСГБ УААН – науково-методичний центр для 273 бібліотечних закладів сільськогосподарського профілю України. Це бібліотеки 73-х науково-дослідних інститутів, 65-ти науково-дослідних станцій, 135 вузів I-IV рівнів акредитації, 115 середніх спеціальних навчальних закладів. Разом, своїми майже 20 млн. фондами, вони обслуговують понад 500 тис. читачів. Для працівників бібліотек мережі ДНСГБ УААН проводить семінари, конференції, стажування, розробляє інструктивно-регламентуючу документацію, методичні матеріали, надає практичну та консультаційну допомогу.
Час роботи:
Щодня з 8.30 до 17.30
Обідня перерва з 13.00 до 13.45
Обслуговування користувачів у залі бібліотечних каталогів, читальному залі, персональному та міжбібліотечному абонементах здійснюється з 9.30 до 18.00 (без перерви на обід).
Субота, неділя – вихідні дні.
Замітки:
Запис та щорічна перереєстрація користувачів здійснюється у читальному залі.
 
zagadki.org.ua