Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського

zagadki.org.ua
Page Divider
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського

Адреса: 04060, Україна, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9
Телефон: (044) 467-22-14
Факс: (044) 440-35-48
URL: http://www.library.edu-ua.net/
E-mail: dnpb [@] i.ua
Про бібліотеку:
     Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського (ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського) була заснована за ініціативою АПН України та Міністерства освіти і науки України згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 2018 від 30.10.1999 р. на базі фондів двох спеціальних педагогічних бібліотек: наукової бібліотеки Інституту педагогіки АПН України та Центральної освітянської бібліотеки Міністерства освіти України. ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського де-юре є науково-дослідною установою і входить до структури Академії педагогічних наук України.
     Головною метою діяльності ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського є: інформаційне забезпечення розвитку вітчизняної педагогічної освіти, науки і практики, фахових потреб науковців і практиків освітянської галузі України, сприяння здійсненню наукових досліджень у галузі педагогіки, психології, методики викладання окремих навчальних предметів, впровадження досягнень науки, техніки, передового досвіду в практику роботи навчальних закладів і їх структурних підрозділів – бібліотек, а також сприяння освіті, самоосвіті педагогічних, науково-педагогічних, бібліотечних кадрів, молоді, що навчається, батьків.
     ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського представляє освітянські бібліотеки України на міжнародному рівні, здійснює вітчизняний і міжнародний документообмін, бере участь у міжнародних та вітчизняних конгресах, конференціях, семінарах тощо. Новостворена бібліотека, як головна бібліотека освітянської галузі України, встановлює довгострокові відносини із зарубіжними бібліотеками, асоціаціями, науково-педагогічними та освітянськими установами, культурними центрами, серед яких Державна наукова педагогічна бібліотека Російської Федерації ім. К.Д.Ушинського, Гете-Інститут в Україні, Британська Рада в Україні, Французький культурний центр тощо.
Час роботи:
Понеділок - п'ятниця: 9.30 - 20.00
Субота: вихідний день.
Неділя: 10.00 - 18.00
Останній день місяця - санітарний.
Замітки:
Щоб стати читачем бібліотеки, потрібно:
  • паспорт;
  • документ про освіту;
  • фотокартка 3х4;
  • проплата за читацький квиток.
 

Місце для Вашої реклами