Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Бібліотека Національного транспортного університету

zagadki.org.ua
Page Divider
Бібліотека Національного транспортного університету

Бібліотека Національного транспортного університету

Адреса: 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42
Телефон: (044) 284-70-13
Факс: (044) 285–24-27
URL: http://www.library.ntu.edu.ua/
E-mail: mail
Про бібліотеку:
     Сьогодні бібліотека займає два поверхи УБК загальною площею 1340 кв. м. До послуг читачів три абонементи (учбовий, науковий, художньої літератури) і п'ять спеціалізованих читальних залів: учбової, наукової, іноземної літератури, зал періодичних видань та довідковий читальний зал по вулиці Суворова, 1.
     Фонд бібліотеки НТУ це - універсальне зібрання наукової, навчальної, довідкової літератури та періодичних видань. Але переважно він укомплектований літературою автомобільно-дорожнього напрямку та з тематики навчальних дисциплін НТУ. Якщо на початку свого існування фонд складав трохи більше 17 тис. примірників, то зараз він налічує 452370 примірників з усіх галузей знань.
     Гордість бібліотеки — авторський фонд довідково-бібліографічного відділу. Тут зібрані дивом збережені до наших часів праці викладачів університету з початку його існування.
     Дуже унікальною є колекція дисертацій і авторефератів дисертацій, з якою можна працювати тільки в науковому читальному залі.
     Розгалужений довідково-пошуковий апарат дає можливість зорієнтуватись в книжковому морі. Система каталогів і картотек - своєрідний путівник по фондам бібліотеки. Кожен каталог має цільове призначення, що дозволяє проводити пошук літератури багатоаспектно, у відповідності з запитаннями читачів.
Час роботи:
З 9.00 до 18.00
Обідня перерва – з 13.00 до 13.45
Вихідний день - субота, неділя
Останній день місяця - санітарний (бібліотека не працює)
В літній період можливі зміни в режимі роботи бібліотеки.
Замітки:
     Бібліотека знаходиться на 8-му і 9-му поверхах УБК.
     Деякі читачі вважають, що бібліотека складається тільки з відділів, у яких видаються книжки. У дійсності ж бібліотека - це цілий комплекс відділів, що спільно забезпечують її діяльність.
     Крім абонементів і читальних залiв, де викладачі та студенти одержують літературу, працюють відділи: комплектування, довідково-бібліографічного обслуговування, інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення.