Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Наукова бібліотека Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

zagadki.org.ua
Page Divider
Наукова бібліотека Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

Наукова бібліотека НПУ імені М.П.Драгоманова

Адреса: 01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9
Телефон: (044) 239-30-39
Факс: (044) 224-22-51
URL: http://www.hklib.npu.edu.ua/
E-mail: lib-npu [@] ukr.net
Про бібліотеку:
     Бібліотеку засновано в 1920 році як структурний підрозділ Інституту народної освіти. При реорганізації інституту в 1930 році бібліотека увійшла до складу Київського інституту соціального виховання. У 1933 році на базі інституту соціального виховання утворено Київський педагогічний інститут. З 1936 року інститут носив ім'я О.М.Горького. У 1993 році інституту було надано статус університету і присвоєно нову назву – Український державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. У 1997 році вузові надано статус Національного педагогічного університету.
     В довоєнні i повоєнні роки завідували бібліотекою І.С.Ребельський, М.С.Мараховська, Д.Ю.Серветник, Г.С.Разумова. З 1978 по 2007 рік – бібліотекою керувала Е.В.Татарчук.
     До 1935 року в бібліотеці працювало 7 бібліотекарів. Книжковий фонд становив 100 тис. одиниць. Тут уперше було відкрито читальний зал на 30 місць. Перед Великою Вітчизняною війною книжковий фонд бібліотеки налічував уже понад 170 тис.книг і журналів. Під час війни він (в основному) зберігся.
Час роботи:
Абонементи – з 10-00 до 17-00
Читальні зали – з 9-00 до 20-00
Субота, неділя – вихідні
Замітки:
     Для студентів, викладачів та співробітників університету надається можливість безкоштовного доступу до мережі Інтернет та баз даних електронного каталогу бібліотеки. (Головний корпус. Зал каталогів)
     Пам’ятка для користувачів комп’ютерного залу:
Ослуговування осіб, що не є членами колективу НПУ імені М.П.Драгоманова, здійснюється тільки в читальних залах бібліотеки за пред’явленням паспорта та документа з місця навчання або роботи.
Виконуються роботи по копіюванню для всіх категорій читачів (послуга платна).
 
zagadki.org.ua