Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Національна бібліотека України для дітей

zagadki.org.ua
Page Divider
Національна бібліотека України для дітей

Національна бібліотека України для дітей

Адреса: 03190, Україна, м. Київ, вул. Баумана, 60
Телефон: (044) 443-26-31
Факс: (044) 400-65-87
URL: http://www.chl.kiev.ua/
E-mail: library [@] chl.kiev.ua
Про бібліотеку:
     Національна бібліотека України для дітей - головна дитяча книгозбірня України. Вона є національним книгосховищем дитячої літератури, науковим, довідково-бібліографічним, інформаційним і консультаційним центром для 1 321 спеціалізованих дитячих, біля 22 тисяч шкільних і майже 18 тисяч сільських бібліотек, що обслуговують дітей.
     Заснована у 1967 році. У 1978 році переїхала у нове приміщення, збудоване за спеціальним проектом.
     До жовтня 2003 року - Державна бібліотека України для дітей.
     Її фонди нараховують біля 440 тисяч примірників книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, діафільмів та кінофільмів. Важливою складовою частиною фондів є фонд обов'язкового примірника. Його мета - з максимальною повнотою зібрати і зберегти для нащадків весь репертуар книг для дітей, виданих на Україні. Унікальним є фонд рідкісної книги, в якому зосереджено більше 17 тисяч одиниць зберігання - книг і періодичних видань для дітей.
     Послугами бібліотеки щорічно користуються більш ніж 18 тисяч дітей і фахівців у галузі дитячої книги і дитячого читання. Вона є центром організації дозвілля дітей м. Києва. В ній функціонують безкоштовні читацькі об'єднання за інтересами: ляльковий театр, драматична студія "Овація", гурток шанувальників українського мистецтва "Джерельце", літературна студія, гуртки м'якої іграшки "Фантастична голка" і народного співу, казкова вітальня "Приходь у казку" тощо.
     Читальні зали і абонементи обслуговують дітей від 5 до 15 років. Великою популярністю у читачів користується спеціалізований відділ мистецтв, у якому зосереджена відповідна література, а також аудіовізуальні матеріали.
Час роботи:
Щоденно, окрім суботи, з 8.30 до 17.00 години (літній період) та з 9.30 до 18.00 годин (зимовий період).
Замітки:
     Для користування абонементом потрібно мати паспорт батьків.