Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Національна Наукова Медична Бібліотека

zagadki.org.ua
Page Divider
Національна Наукова Медична Бібліотека

Національна Наукова Медична Бібліотека

Адреса: 01033, Україна, м. Київ, вул. Льва Толстого, 7
Телефон: (044) 289-82-35
Факс: -
URL: http://www.library.gov.ua/
E-mail: medlib [@] library.gov.ua
Про бібліотеку:
     Державна наукова медична бібліотека була створена з метою забезпечення мережі медичних установ і наукових закладів необхідною науковою літературою згідно з наказом Народного Комісаріату охорони здоров'я УРСР за № 128 "а" від 6 листопада 1930 р. на базі фондів бібліотеки Київського медичного інституту та Київського інституту удосконалення лікарів. В 2000 році ДНМБ святкувала своє 70-річчя.
     У грудні 1969 року бібліотека одержала будинок по вул. Льва Толстого, 7, що на початку століття належав одному з цукрозаводчиків-мільйонерів, засновникові "Товариства братів Терещенків", Олександру Ніколовичу Терещенку. З грудня 1971 року відкрилась нова сторінка в діяльності бібліотеки.
     Зараз бібліотека стала національним книгосховищем медичної літератури України, науково-інформаційним центром для вчених, практичних лікарів, студентів, фахівців інших галузей науки та промисловості, що працюють на розвиток охорони здоров'я населення України.
     Державна наукова медична бібліотека щорічно обслуговує більш, як 40 тис. читачів. До їх послуг сім спеціалізованих читальних залів, де одноразово можуть працювати біля 300 читачів, абонемент. Загальний читальний зал обладнано апаратами для читання fiche та мікрофільмів.
Час роботи:
Понеділок-П'ятниця: 9.00 - 19.00
Cубота: 10.00 - 18.00
Неділя: вихідний
Замітки:
     Відділ обслуговування читачів виконує: запис користувачів; видачу документів додому та в читальний зал (у загальному читальному залі знаходяться найважливіші суспільно-політичні видання (книги, газети, журнали), вітчизняні й зарубіжні періодичні медичні видання за останні два роки, енциклопедії, довідники, словники і таке інше).
     В залі нових надходжень постійно діє виставка нових вітчизняних та зарубіжних журналів. Довідки за тел.: 289-97-55.
 

Місце для Вашої реклами