Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Бібліотека Київського національного торговельно-економічного університету

zagadki.org.ua
Page Divider
Бібліотека Київського національного торговельно-економічного університету

Бібліотека Київського національного торговельно-економічного університету

Адреса: 02156, Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19
Телефон: (044) 513-10-90
Факс: (044) 513-72-15
URL: www.knteu.kiev.ua/libr/library
E-mail: -
Про бібліотеку:
     Наукова бібліотека Київського Національного торговельно-економічного університету - культурно-освітня установа, що підпорядкована Міністерству освіти й науки України. Заснована 1948 року як бібліотека філії Донецького інституту радянської торгівлі (книжкові фонди - 20 тисяч примірників).
     Бібліотека розташована в окремому приміщенні, яке займає площу 5600 м2. В структурі бібліотеки - 9 відділів. В бібліотеці створено комфортні умови для користувачів інформації. До їх послуг - 7 читальних залів, абонементів, МБА, спеціальні сектори: мультимедійна бібліотека, зал іноземної літератури, зал каталогів та електронної інформації. Книжкові фонди складають понад 1 200 000 примірників, із них майже 950 тисяч в активному використанні; з них близько 720 тисяч примірників підручників, близько 380 тисяч примірників наукової літератури, 495 назв періодичних видань. Щорічне поповнення фонду - до 60 тисяч примірників.
     Головна функція бібліотеки - інформаційне забезпечення навчального та наукового процесів ВУЗу. Бібліотека працює в тісному контакті з деканатами, кафедрами, іншими підрозділами університету, проводячи спільні інформаційні заходи. В штаті бібліотеки - 49 бібліотекарів, які щороку видають понад 870 тисяч документів 43,5 тисячам користувачів. Середньорічне відвідування - понад 352 тисячі читачів.
     Важливим в роботі бібліотеки є організація доступу до повнотекстових ресурсів світової мережі.
Час роботи:
     Режим роботи читальних залів:
Понеділок-П'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота: 9.00 - 14.00
Останній день місяця - санітарний (читачі не обслуговуються).
Замітки:
     Запис у бібліотеку здійснюється на підставі бази даних «Читачі» в АБІС «УФД/Бібліотека», що відповідає базі студентів і співробітників КНТЄУ на підставі документів про зарахування студентів і співробітників в університет (накази, списки і т.п.). Для запису пред'являються документи, що засвідчують особу:
  • студенти – студентський квиток;
  • аспіранти - аспірантське посвідчення;
  • професорсько-викладацький склад - службове посвідчення;
  • співробітники університету - службове посвідчення.