Бібліотека Київської області

Головна » Київська область » Наукова бібліотека ім. М.Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка

zagadki.org.ua
Page Divider
***

Наукова бібліотека ім. М.Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка

Адреса: 01601, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 58
Телефон: (044) 239-32-44
Факс: (044) 239-34-40
URL: http://lib-gw.univ.kiev.ua/
E-mail: info [@] libcc.univ.kiev.ua
Про бібліотеку:
     Наукова бібліотека ім. М.Максимовича є структурним підрозділом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Бібліотека організована разом з університетом у 1834 році. Основою її фондів стали колекції ліцеїв, інститутів та приватних осіб. З 1940 року має статус Наукової. У 1994 році присвоєно ім'я першого ректора університету Михайла Максимовича.
     Наукова бібліотека сьогодні є однією з найбільших і найстаріших вузівських бібліотек з розгалуженою мережею читальних залів і абонементів загальною площею більше 6,6 тис. кв.м. У її структурі - 22 відділи, 25 секторів, 17 абонементів, 16 читальних залів. Крім основних абонементів та читальних залів, де викладачі та студенти одержують навчальну літературу, є абонемент художньої літератури, міжбібліотечний абонемент та спеціалізовані читальні зали: інформаційно-бібліографічний, періодики, юридичної та історичної літератури. Є також абонементи та читальні зали в інститутах, що при університеті, на факультетах, в гуртожитках. У 2002 році відкрито читальний зал в Інституті філології по б-ру Шевченка, 14. На Сеченова, 6 почав працювати читальний зал періодичної літератури для природничих факультетів. В центральному корпусі бібліотеки відкрито комп'ютерний читальний зал на 47 місць.
     Всі підрозділи бібліотеки (крім видачі літератури) проводять відповідну інформаційну, бібліографічну, дослідну, наукову, методичну роботу на допомогу професорсько-викладацькому складу, науковцям, студентам, аспірантам, іншим категоріям працівників університету. Щороку бібліотеку відвідують більше 700 тис. читачів.
     Наукова бібліотека університету є базою Науково-методичної бібліотечної комісії при Міністерстві освіти і науки України і методичним центром для вузівських бібліотек України ІІІ та ІV рівнів акредитації.
Час роботи:
-
Замітки:
     МБА – це комплекс форм по обслуговуванню читачів НБ ім. М.Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка шляхом надання по їхнім запитам документів з бібліотечних закладів та інших інформаційних установ при відсутності їх у фонді НБ ім. М.Максимовича.
     Документи через МБА видаються по окремим запитам в освітницьких, наукових та виробничих цілях. Одержані по МБА видання не видаються додому, ними можна користуватись виключно в 12-му читальному залі.
     Всі додаткові відомості по оформленню запитів по МБА можна отримати у 8-й кімнаті бібліотеки (вул. Володимирська, 58, Науковий абонемент).