Бібліотека Луганської області

Головна » Луганська область » Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького

zagadki.org.ua
Page Divider
Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького

Адреса: 91000, Україна, м. Луганськ, вул. Радянська, 78
Телефон: (0642) 53-73-61
Факс: fax
URL: http://www.library.lg.ua/
E-mail: e-mail
Про бібліотеку:
     Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького заснована в 1897 році як безкоштовна земська народна бібліотека-читальня.
     Сьогодні в бібліотеці функціонує 17 відділів та секторів, 4 ресурсно-інформаційних центри. Бібліотека є найбільшим депозитарним сховищем видань краєзнавчого характеру. З метою систематизації та придбання архівів місцевих літераторів і інших відомих діячів, наукову і дослідницьку роботу веде сектор історико-літературного архіву, що створено при відділі краєзнавчої інформації. З кінця 90-х років минулого століття бібліотека перейшла на якісно новий рівень обслуговування мешканців регіону: з 1997 року надає читачам вільний доступ до мережі Інтернет, з 2003 року перейшла на автоматизовану схему бібліотечного обслуговування. Бібліотека має тісні зв'язки з громадськими і державними організаціями і установами, активно співпрацює з донорськими організаціями.
     Загальний книжковий фонд бібліотеки ім. Горького на 1 січня 2009 року складав 1.087113 примірники, протягом 2008 року бібліотекою обслуговано 33,5 тис. читачів, відвідань – 212,4 тис., видано 668,6 тис. примірників.
     Право на бібліотечне обслуговування в Бібліотеці мають громадяни України незалежно від статі, національності, соціального стану, політичних та релігійних переконань, місця проживання, а також юридичні особи – підприємства, установи, організації.
     Іноземні громадяни та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами на бібліотечне обслуговування, що й громадяни України.
     Бібліотечне обслуговування юридичних осіб здійснюється на основі відповідних договорів.
Час роботи:
Читальний зал:
Щодня 10:00 - 19:00
Вихiдний - п'ятниця,
Останнiй четвер мiсяця - санiтарний день.
Замітки:
     Тел. читального залу (0642) 53-34-40.
     Запис користувачів до Бібліотеки здійснюється у секторі реєстрації та контролю.
     Для запису до Бібліотеки громадяни мають пред’явити паспорт (з позначкою реєстрації за місцем проживання), надати відомості для заповнення реєстраційної картки та читацького формуляра, сплатити вартість послуги з оформлення реєстраційних документів у розмірі, встановленому Бібліотекою, і особистим підписом підтвердити зобов’язання виконувати Правила, попередньо з ними ознайомившись.
 

Місце для Вашої реклами