Бібліотека Львівської області

Головна » Львівська область » Львівська національна наукова бібліотека ім. В.Стефаника

zagadki.org.ua
Page Divider
Львівська національна наукова бібліотека ім. В.Стефаника

Львівська національна наукова бібліотека ім. В.Стефаника

Адреса: 79000, Україна, м. Львів, вул. Стефаника, 2
Телефон: (032) 272-57-20
Факс: -
URL: http://www.library.lviv.ua/
E-mail: library [@] lsl.lviv.ua
Про бібліотеку:
     Львівська національна наукова бібліотека України імені В.Стефаника формально заснована 2 січня 1940 року, однак її коріння сягають XVI ст. Ця славетна книгозбірня склалась на базі 84 відомчих і приватних бібліотек Львова і всього західного регіону України. Сюди увійшли бібліотеки Наукового Товариства ім. Шевченка і Народного дому, збірки яких на той час становили близько 500 тис. одиниць збереження, численні книгозбірні "Просвіти", частина бібліотеки-архіву "Ставропігії", значна частина збірки Оссолінських, конфісковані бібліотеки монастирів, приватні збірки, а також бібліотеки національних товариств.
     ЛННБУ ім. В.Стефаника - потужний інформаційний і науково-дослідний центр з відповідним офіційним статусом. Її фонди становлять більше 7 млн. одиниць збереження. Гордістю і окрасою бібліотеки є збірка української та зарубіжної періодики XIX-XX ст.
     У 13 читальних залах (загальних, галузевих і спеціалізованих, розташованих безпосередньо у відділах) ми обслуговуємо, передусім, науковців з України та зарубіжжя, а також студентів вищих навчальних закладів.
     Основними напрямками наукової дiяльностi бiблiотеки є участь у пiдготовцi нацiональної бiблiографiї української книги та перiодики, науково-бiблiографiчне розкриття книжкових, рукописних, мистецьких фондiв, книгознавчi дослiдження, дослiдження iсторiї та теорiї журналiстики, музикознавчi дослiдження за комп'ютерною системою УНСАКАТ, редакцiйно-видавнича робота, автоматизацiя та комп'ютеризацiя бiблiотечних процесiв.
Час роботи:
Читальні зали
Понеділок-п'ятниця - з 10.00 до 20.00, субота - з 10.00 до 18.00.
Неділя - вихідний день

Абонемент
Понеділок-п'ятниця - з 12.00 до 19.00.
Субота, неділя - вихідні дні

Пункт запису читачів
Понеділок-п'ятниця - з 10.00 до 18.00, субота - з 10.00 до 14.00.
Недiля - вихiдний день
Замітки:
     Право користуватися бібліотекою мають: науковці, спеціалісти з вищою і середньою спеціальною освітою, студенти вищих навчальних закладів IV рівня акредитації з третього курсу, а також члени Львівської обласної Малої Академії Наук, згідно із затвердженим списком.
     Для запису до бібліотеки необхідно мати такі документи: паспорт, диплом про освіту (вчене звання, науковий ступінь), студентам необхідно мати паспорт, студентський квиток або залікову книжку. Бібліотека обслуговує читачів за єдиним читацьким квитком. Читацький квиток платний.
 

Місце для Вашої реклами