Бібліотека Львівської області

Головна » Львівська область » Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка»

zagadki.org.ua
Page Divider
Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка»

Науково-технічна бібліотека Національного університету

Адреса: 79000, Україна, м. Львів, МСП, вул. Професорська, 1
Телефон: (032) 258-21-28
Факс: -
URL: http://library.lp.edu.ua/
E-mail: ntb [@] polynet.lviv.ua
Про бібліотеку:
     Науково-технічна бібліотека Національного університету "Львівська політехніка" – одна з найбільших книгозбірень вищих навчальних закладів України. Більше 160 років вона залишається невід'ємною частиною, своєрідною духовною скарбницею та інформаційною базою Львівської політехніки.
     Книжково-журнальний фонд бібліотеки нараховує близько 1 млн. 810 тис. примірників, з якого більшу половину складає фонд наукової літератури.
     Сьогодні бібліотека обслуговує за єдиним обліком 28 тис. користувачів, у тому числі 24 тис. студентів.
     У 2008 році усіма структурними підрозділами бібліотеки скористалося 84 тис. читачів. Видано понад 2 млн. примірників документів. Упродовж року до бібліотеки надійшло 28700 примірника книг (4847 назв). Найбільш інтенсивно поповнювався фонд навчальної літератури – понад 22 тис. примірників. Передплачено 184 назви газет та журналів України і Росії.
     У бібліотеці проводиться робота з партнерами вітчизняного книгообміну, у 2008 р. розіслано більше 1500 примірників видань університету.
     У 2008 р. продовжувалася робота з інформатизації. У бібліотеці встановлено програмну систему УФД/Бібліотека. За рік було створено 33 автоматизованих робочих місця. У бібліотечній інформаційній системі зареєстровано понад 11 тис. користувачів НТБ.
     Сьогодні електронний каталог складає понад 121 тис. бібліографічних записів. Проводиться робота зі створення фонду електронних документів НТБ. Основу фонду складають навчально-методичні видання та Вісники університету, отримані від видавництва НУ «Львівська політехніка» і автореферати дисертацій.
Час роботи:
Бібліотека обслуговує читачів: понеділок – п'ятниця з 10-00 до 18-00
Вихідні дні: субота, неділя
Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» обслуговує студентів 1-х курсів з 14 вересня до 26 вересня 2009 р. з 12-00 до 18-00 за адресою: вул. Митрополита Андрея, 1.
Замітки:
Сторонні користувачі обслуговуються лише у читальних залах.
 

Місце для Вашої реклами