Бібліотека Миколаївської області

Головна » Миколаївська область » Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва

zagadki.org.ua
Page Divider
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва

Адреса: Україна, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, буд. 92
Телефон: (0512) 35-54-43
Факс: -
URL: http://www.unbib.mk.ua/
E-mail: -
Про бібліотеку:
     Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва було відкрито у 1977 році згідно рішення виконкому Миколаївської обласної Ради народних депутатів за № 559 від 25 жовтня. 14 грудня обласне управління культури видало Наказ № 473 «Про відкриття з 15 грудня 1977 року обласної бібліотеки для юнацтва» за підписом начальника управління Юрія Миколайовича Агєєва.
     5 травня 1985 року, напередодні 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні, нове приміщення бібліотеки була відкрито для читачів.
     Дотепер обласна бібліотека для юнацтва розміщується в будівлі по вулиці Великій Морській, орендуючи її у Фонду держмайна міськвиконкому.
     Неозброєним оком видно – своєю специфікою це приміщення відноситься до ХІХ століття, про що документально підтвердили співробітники краєзнавчого музею. Із інвентарної картки пам’ятника архітектури:
Час роботи:
Понеділок — четвер з 10 до 18
П'ятниця, неділя — з 10 до 17
Вихідний день — субота
Перша середа місяця – санітарний день (користувачі не обслуговуються)
У літній період вихідні дні — субота, неділя
Щопонеділка і щочетверга з 18 години на вас чекають Клуби за інтересами
Замітки:
     Для запису до бібліотеки громадяни пред'являють паспорт або документ, що його замінює, повідомляють дані, необхідні для оформлення читацького формуляру і заповнення реєстраційної картки.
     В разі зміни місця проживання, зміни прізвища читач повинен повідомити про те бібліотеку у місячний термін.
     Юнаки та дівчата до 16 років записуються до бібліотеки на підставі документів їх батьків, або особи, під наглядом якої вони перебувають.
     Підлітки, що знаходяться під наглядом учбової чи лікувальної установи, записуються до бібліотеки на прохання цих установ.