Бібліотека Рівненської області

Головна » Рівненська область » Корецька централізована система публічно-шкільних бібліотек

zagadki.org.ua
Page Divider
Корецька централізована система публічно-шкільних бібліотек

Корецька централізована система публічно-шкільних бібліотек

Адреса: 34700, Україна, Рівненська обл., м. Корець, вул. Київська, 45
Телефон: -
Факс: -
URL: http://librkorec.at.ua/
E-mail: korecbibl [@] meta.ua
Про бібліотеку:
     Корецька центральна районна бібліотека заснована в 1940 році. Під часвійни робота її була перервана. В 1944 році бібліотека відновила свою діяльність. Фонд її нараховував близько 2 тис. примірників книг. У структурному плані бібліотека складалась з абонементу та невеликого читального залу. Першими організаторами були Лінник М.А., Клеванець Г.І, Матвієнко О.І., Осінська В.С., Бондаренко В.Я.
     До 1963 року бібліотека була районною. 3 січня 1963 року по грудень 1966 рік міською бібліотекою. Згодом знову районною.
     В 1977 році районна бібліотека ввійшла в Корецьку централізовану бібліотечну систему. В 1979 році бібліотека зайняла більшу частину приміщення Будинку культури.
     Протягом 1990 року приміщення бібліотеки капітально відремонтовано. Районна бібліотека – це інформаційно-бібліографічний відділ, відділ обслуговування читачів, відділ комплектування і обробки літератури та організаційно-методичний центр.
     В 2003 році ЦРБ ввійшла в централізовану систему публічно-шкільних бібліотек в зв’язку з реорганізацією галузі.
     Сьогодні ЦРБ – основний центр інформаційного забезпечення потреб користувачів, де створена система довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування, налагодженні зв’язки з громадськістю.
     В ЦРБ функціонує Публічний центр регіональної інформації. Читачі мають можливість вільного доступу до інформаційних ресурсів. Масив її налічує 39315 прим. творів друку, якими користується 2250 читачів.
     ЦРБ працює як методичний центр по наданню практичної та методичної допомоги сільським-філіалам. На базі її діє школа професійної майстерності з питань організації та використання книжкових фондів.
     Пріоритетними в діяльності ЦРБ є інформаційне забезпечення навчального процесу, формування фонду згідно сучасних освітньо-виховних вимог шкіл. Значна увага приділяється обслуговуванню людей з обмеженими можливостями. З цією метою в бібліотеці створено Бібліотерапевтичний центр по обслуговуванню даної категорії читачів.
Час роботи:
З 9.00 год. до 18.00 год.
Вихідний: субота
Замітки:
     До послуг користувачів:
  • абонемент - 1-4 класів;
  • абонемент - 5 -9 класів;
  • читальний зал.