Бібліотека Сумської області

Головна » Сумська область » Наукова бібліотека Української академії банківської справи

zagadki.org.ua
Page Divider
Наукова бібліотека Української академії банківської справи

Наукова бібліотека Української академії банківської справи

Адреса: 40030, Україна, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57
Телефон: (0542) 768-916
Факс: (0542) 768-924
URL: http://www.lib.academy.sumy.ua/
E-mail: library [@] academy.sumy.ua
Про бібліотеку:
     Бібліотека академії сьогодні - це динамічний сучасний центр з навчання, інформування і дозвілля.
     Головне своє завдання працівники бібліотеки вбачають у модернізації бібліотечної діяльності, удосконаленні бібліотечного обслуговування читачів.
     У бібліотеці діє локальна комп'ютерна мережа, що об'єднує 46 комп'ютерних місць, для користувачів працює Інтернет-центр. Ресурси бібліотеки доступні з будь-якого класу чи кафедри академії.
     Доступ до навчальних та наукових ресурсів бібліотеки забезпечує електронний каталог, ведуться власні електронні бази даних.
     Інформаційні ресурси академії на сайті представлені фаховими журналами, збірниками наукових конференцій, навчально-методичними матеріалами, електронними версіями підручників викладачів академії.
Час роботи:
     На економічному факультеті
Понеділок - п'ятниця 9.00-19.00
Субота 9.00-17.00
Неділя - Вихідний
     На юридичному факультеті
Понеділок 11.00-19.00
Вівторок - п'ятниця 9.00-19.00
Субота 9.00-17.00
Неділя - Вихідний
Замітки:
     Користування науковою бібліотекою академії безкоштовне.
     Право користування бібліотекою мають: професорсько-викладацький склад, аспіранти, студенти денного і заочного відділень, слухачі відділення перепідготовки та співробітники академії.
     Читачі мають право отримувати в тимчасове користування наукову, навчальну, художню, довідкову, методичну літературу на абонементах та в читальних залах; користуватись всіма видами довідково-бібліографічного обслуговування, іншими послугами, що надаються бібліотекою; брати участь в читацьких конференціях, літературно-музичних вечорах, диспутах та інших заходах, що їх проводить бібліотека та входити до складу бібліотечної ради.
     Для запису до бібліотеки студенти подають студентський квиток, працівники - довідку з відділу кадрів для заповнення відповідних документів (реєстраційної картки читача, електронного читацького формуляру).
 
zagadki.org.ua