Бібліотека Вінницької області

Головна » Вінницька область » Вінницька обласна наукова медична бібліотека

zagadki.org.ua
Page Divider
Вінницька обласна наукова медична бібліотека

Вінницька обласна наукова медична бібліотека

Адреса: 21018, Україна, м. Вінниця, вул. Л.Толстого, 11
Телефон: (0432) 35-26-93
Факс: (0432) 35-06-53
URL: http://vinmedlib.org.ua/
E-mail: vinmedlib54 [@] mail.ru
Про бібліотеку:
     Вінницька обласна наукова медична бібліотека організована навесні 1933 року спочатку як філія республіканської медичної бібліотеки, в 1935 році реорганізована в обласну, в 1940 році отримала статус наукової.
     На початку свого існування бібліотека майже не має притулку і міститься в невеликій, напівтемній кімнаті в приміщенні центральної поліклініки.
     За даними обласного архіву відомості про організацію бібліотеки не збереглися, є лише посилання на публікацію в журналі Профілактична медицина за 1934 рік N1 про те, що почала діяти обласна медична бібліотека в місті Вінниці. В звіті бібліотеки за 1936 рік, підписаному завідуючим Зецкером М.І. та спогадах лікаря Кеніса В.Я., що декілька років до Великої Вітчизняної війни працював в бібліотеці бібліографом за сумісництвом, вказується на 1933 рік, як початок діяльності бібліотеки.
     Протягом 75 років наша медична бібліотека гостинно відкриває двері читачам, допомагає їм на шляху до знань, дбає про збереження своїх наукових, просвітницьких традицій. Ми обслуговуємо медичних фахівців міста та області, організаторів охорони здоров’я, студентів та професорсько–викладацький склад Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова, учнів і викладачів медичного коледжу, фахівців суміжних професій та інші категорії читачів. Бібліотека є основним книгосховищем літератури з питань медицини, центром науково-медичної інформації, організаційно-методичної допомоги 43 бібліотекам медичних установ і навчальних закладів області. Обслуговує 6 тис. користувачів щорічно.
Час роботи:
Щоденно з 9.00 до 19.00 години
Обслуговування читачів: з 11.00 до 19.00 години
Неділя: з 10 00 до 18 00 години
Вихідний - субота
Кожна остання середа місяця - санітарний день
Замітки:
Користувачами бібліотечних фондів є медичні працівники, науковці, викладачі, студенти медичних навчальних закладів і інші категорії читачів, діяльність та інтереси яких пов’язані з медициною та здоров’ям людини.
 

Місце для Вашої реклами