Бібліотека Вінницької області

Головна » Вінницька область » Науково-технічна бібліотека Вінницького національного технічного університету

zagadki.org.ua
Page Divider
Науково-технічна бібліотека Вінницького національного технічного університету

Науково-технічна бібліотека Вінницького НТУ

Адреса: 21100, Україна, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95
Телефон: (0432) 59-83-87
Факс: (0432)46-57-72
URL: http://lib.vstu.vinnica.ua/ (Під час перевірки сайт не працював)
E-mail: vstu [@] vstu.vinnica.ua
Про бібліотеку:
     Науково-технічна бібліотека Вінницького національного технічного університету є важливим науковим, учбовим, культурно-просвітницьким і інформаційним закладом в регіоні. Заснована бібліотека в 1960 році.
     Її історія – це невіддільна частина історії університету. В 2003 році з філіалу Київського політехнічного університету наш ВУЗ став національним університетом, відомим не тільки в Україні, а й за її межами.
     Фонд бібліотеки нараховує 870 тис. примірників. До послуг користувачів 4 спеціалізованих абонемента і 8 зручних читальних залів (всього 600 посадочних місць). Щорічно всіма структурними підрозділами бібліотеки обслуговується більш ніж 11 тис. читачів, видається понад 860 тис. примірників документів, виконується біля 30 тис. бібліографічних довідок.
     Щорічно в бібліотеку надходить близько 20000 прим. книг, журналів.
     З 1991 р. в бібліотеці паралельно з традиційними картковими каталогами і картотеками створено електронний каталог, який вміщує 9 баз, в т. ч.: книг, дисертацій і рефератів, стандартів, журнальних статей, ДБН, авторів ВНТУ.
     Нові надходження заносяться в бази даних, які на сьогоднішній день нараховують біля 130 000 записів. Для забезпечення якісного обслуговування читачів в залі каталогів, в читальному залі учбової літератури, на абонементі учбової літератури установлені комп'ютери, за допомогою яких читачі мають можливість працювати з електронним каталогом.
Час роботи:
     Абонемент:
з 9.00 до 18.00 Вихідні - субота, неділя.
     Читальні зали:
з 9.00 до 20.00 вихідні - неділя
на період сесії- без вихідних
Замітки:
-
 
zagadki.org.ua