Бібліотека Закарпатської області

Головна » Закарпатська область » Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

zagadki.org.ua
Page Divider
Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Адреса: 88000, Україна, м. Ужгород, вул. Волошина, 20
Телефон: (03122) 3-35-15, 3-61-00
Факс: (03122) 3-35-15
URL: http://www.zodub.uz.ua/
E-mail: mail [@] zodub.uz.ua
Про бібліотеку:
     Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва (ЗОДЮБ) створена шляхом злиття Обласної бібліотеки для дітей ім. Д.Вакарова та Обласної бібліотеки для юнацтва ім. С.Вайди 25 грудня 2002 року.
     ЗОДЮБ – це інформаційний, культурний, освітній заклад, що забезпечує реалізацію конституційного права дітей та юнацтва на вільний доступ до інформації, знань, залучення до цінностей національної та світової культури, науки та освіти. Робота бібліотеки спрямована на вивчення інформаційних потреб користувача, створення умов для спілкування та проведення змістовного дозвілля, пропаганду книги в цілому і української зокрема. Формами роботи бібліотечного обслуговування є: абонементи, читальні зали, міжбібліотечний абонемент. Користувачами бібліотеки є: юридичні та фізичні особи міста і області, зарубіжних країн та особи без громадянства, діти та підлітки (діти від 6 років та учні 1 – 11 класів), а також, особи, які працюють з дітьми та молоддю.
     На сьогоднішній день Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва обслуговує майже 15 тис. користувачів дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку, є головною книгозбірнею для дітей та юнацтва Закарпатської області, фонд якої складає 153 тис. примірників бібліотечних документів, методичним центром для дитячих бібліотек області.
Час роботи:
Понеділок-П'ятниця: 9:00 - 18:00
Неділя: 10:00 - 16:00
Вихідний: субота
Замітки:
Відділ 10-11 класів: пров. Театральний, 9; тел.: 3-50-57
 

Місце для Вашої реклами