Бібліотека Запорізької області

Головна » Запорізька область » Наукова бібліотека Запорізького національного університету

zagadki.org.ua
Page Divider
Наукова бібліотека Запорізького національного університету

Наукова бібліотека Запорізького національного університету

Адреса: 69063, Україна, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66
Телефон: (061) 764-64-88
Факс: -
URL: http://library.zsu.zp.ua/
E-mail: -
Про бібліотеку:
     Бібліотека заснована у 1896 році при Олександрівській жіночій прогімназії, потім гімназії.
     Наукова бібліотека Запорізького національного університету є науково-інформаційним центром, сховищем документальних ресурсів університету, центром накопичення, наукової обробки, зберігання та використання наукових та суспільно-значущих вітчизняних та зарубіжних видань на всіх носіях інформації.
     Перші надходження в її фонди були з колекцій меценатів. Після революції, протягом кількох десятиліть бібліотека переходила з одного навчального закладу до іншого. З 1919 р. - Олександрівська вчительська семінарія, 1921 р. - 3-х річні педкурси, педтехнікум, 1930 р. - інститут народної освіти, 1933 р. - Запорізький державний педінститут, 1985 р. - державний університет. Бібліотеці надано статус - "наукова".
     Сьогодні наукова бібліотека Запорізького національного університету одна з найбільших вузівських бібліотек.
     В її фондах 785 981 тисяча одиниць збережень по різним галузям знань. Щорічно бібліотека передплачує близько 500 найменувань періодичних видань. З 1999 р. працює автоматизована локальна мережа УФД/Бібліотека. Гордість бібліотеки - електронний каталог нових надходжень, який налічує 264 794 записів, електронний каталог праць викладачів та студентів. До електронного каталогу, як і до інших каталогів, мають доступ всі викладачі і студенти вузу.
     Наукова бібліотека має доступ до світових та вітчизняних інформаційних ресурсів, зокрема через Internet.
     У восьми читальних залах та на трьох абонементах обслуговуються понад 30 тис. читачів, яким видається більш 1 млн. різних видань.
Час роботи:
Понеділок - п`ятниця з 09.00 до 18.00;
Субота з 09.00 до 17.00;
Технічні перерви з 11.45 до 12.00 та з 15.00 до 15.15.
Замітки:
     Запис студентів 1-го курсу здійснюється на початку навчального року в секторі обліку читачів Бібліотеки (ІІ корпус, к. 138). Для запису в Бібліотеку студенти надають паспорт. Інформація про читача вводиться в електронну базу даних. Читацький квиток є єдиним документом, що дає право користуватися науковою бібліотекою ЗНУ.
 

Місце для Вашої реклами