Бібліотека Запорізької області

Головна » Запорізька область » Бібліотека Запорізької державної інженерної академії

zagadki.org.ua
Page Divider
Бібліотека Запорізької державної інженерної академії

Бібліотека Запорізької державної інженерної академії

Адреса: 69006, Україна, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 226
Телефон: (061) 2238-207
Факс: -
URL: http://www.library.zgia.zp.ua/ukr/index.php
E-mail: library [@] zgia.zp.ua
Про бібліотеку:
     Фонд бібліотеки нараховує більше пів мільйона екземплярів. По змісту він багато профільний, близький до універсального. У наявності є література з металургії та металургійного обладнання, будівництва, інформаційних технологій та програмування, бухгалтерського обліку та аудиту, економіки, менеджменту, маркетингу.
     Абонемент науково-технічної літератури забезпечує бібліотечне обслуговування читачів усіма видами наукової та технічної літератури, що знаходиться у його фонді, формує фонд та веде активну пропаганду науково-технічної літератури за допомогою різноманітних форм та методів.
     У фонді читального залу природничої та науково-технічної літератури знаходиться література з геодезії, математики, фізики, хімії, геології, біологічних наук, медицини, інженерної справи, електротехніки, електроніки, прокатного виробництва, санітарної техніки, техніки засобів транспорту, хімічних технологій, металургії, будівництва, метрології, комп'ютерних наук та технологій, стандартизації, мовознавства (ділова українська мова).
     У фонді читального залу соціально-гуманітарної літератури знаходиться література з історії та історичних наук, соціальних наук, економіки та економічних наук, політики, права, військової справи, культури, науки, освіти, релігії, філософії, психології.
Час роботи:
-
Замітки:
-
 

Місце для Вашої реклами